APOSTİL ŞERHİ

10 TL

SAYFA BAŞI İŞLEM ÜCRETİ

Apostil tarafı ülkelerde kullanılmak üzere gerekli resmi nitelikleri taşıyan ya da noter onaylı çevirisi gerçekleştirilmiş bulunan tüm belgeler için standart sayfa başı işlem tutarıdır.  Apostil işlemi Ankara’da gerçekleştirilir. Örneğin bir adet Adli Sicil Kaydı için apostil işlemi 10 TL’ dir. 3 ve üzeri sayfa için apostil işlemi gerçekleştirilen belgeler adresinize ücretsiz kargo ile gönderilir.

NOTER ONAYLI ÇEVİRİ

30 TL

SAYFA BAŞI İŞLEM ÜCRETİ

Noter onay işlemi gerçekleştirilecek dosyalarınız incelenir. Çeviri tutarının belirlenmesi sonrasında notere ibraz edilirek noter tasdik ücreti öğrenilir ve tarafınıza bu konuda bilgi sunulur. İlgili tutar, doğrudan noterin hesabına yatırılır. Bu tutar işleme göre değişkenlik gösterebilir. Noter onay işlemi biten belgeler adresinize kargo ile gönderilir.

DIŞİŞLERİ TASDİK

50 TL

SAYFA BAŞI İŞLEM ÜCRETİ

Apostil tarafı olmayan ülkelerde kullanılmak üzere gerekli resmi nitelikleri taşıyan ya da noter onaylı çevirisi gerçekleştirilmiş bulunan belgeler için standart sayfa başı işlem tutarıdır. Dışişleri tasdik işlemi yalnızca Ankara’da gerçekleştirilir. 3 sayfa üzeri dosya ve evraklar için dışişleri tasdik işlemi gerçekleştirilen belgeler adresinize hiç bir ek kargo ücreti olmaksızın gönderilir.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Noter Onaylı Çeviri, Apostil ya da Dışişleri Tasdik İşlemi yaptırmak istiyorum, dosyalarımı nereye göndermeliyim?

Dosyalarınızı aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz:

Adres: Mithatpaşa Caddesi 31/4 Kızılay ANKARA
Telefon: 0 312 419 95 61 
Alıcı Ünvan: Gürkök Tercüme San. Tic. Ltd. Şti.
MNG İndirimli Kargo Kodu: 232809807

Noter Onaylı Çeviri, Apostil ya da Dışişleri Tasdik İşlemi ne kadar zamanda tamamlanır?

Noter onaylı çeviri işlemi süresi dosyanızın yoğunluğuna göre belirlenmekle birlikte, noter onayı, apostil ve dışişleri tasdik işlemlerinizin ortalama süresi 2 gündür. Örneğin, tek sayfadan ibaret bir Adli Sicil Kaydı dosyanızın çeviri, noter tasdiki, apostil ve gerekli durumlarda dışişleri bakanlığı onay işlemi ortalama 1-2 günde tamamlanmakta, dosyanız işlem biter bitmez tarafınıza ücretsiz kargo ile iletilmektedir.

Noter Onaylı Çeviri, Apostil ya da Dışişleri Tasdik İşlemi sonrasında nasıl bir prosedür izlenir?

Noter Onaylı Çeviri, Apostil ya da Dışişleri Tasdik İşlemi tamamlanan belgeler artık Türkiye’de ya da gönderileceği ülkede resmi geçerlilik sağlayacak şekilde hazır olduklarından, dosyanın size ulaşmasını takiben tarafınızca yapılması gerekli başka bir işlem kalmayacaktır.